Ürituste korraldamine

LAG Muusikaagentuuri tegevus hõlmab erinevate meelelahutus-, muusika-, firma- ja turundusürituste korraldamist. Ettevõtte loomise hetkel, 2002. aastal, oli selle loojatel seljataga enam kui 5 aastat kogemust peamiselt kontsertide korraldamisel. Aasta – aastalt on ampluaa laienenud, juurde on tulnud kogemusi ning loodud on väärtuslikud partnersuhted. Üheteistkümne tegutsemisaasta jooksul on korraldatud ligemale 500 kontserti, 15-20 kontserttuuri, sadakond ettevõtete jõulupidu, mitmeid firmade ja organisatsioonide suvepäevi ning hulgaliselt lanseerimis- ja reklaamüritusi. Töötame põhimõttel, et teeme kõike äärmise põhjalikkusega ja kvaliteedis järeleandmisi ei tee. Meilt võib alati abi paluda – oleme valmis teenindama ürituste puhul ka teatud ülesannete ja kitsama valdkonna eest vastutades, leides näiteks sobivad esinejad või olles abiks tehniliste küsimuste lahendamisel.

Oleme aastaid korraldanud auhinnagalat, millest otseülekanne ETV ekraanile jõuab, löönud kaasa kontsertprojektides, vastutades programmi ja tehnilise korralduse eest, aidanud kokku panna firmaürituste programme ning leidnud sobivad esinejad, teinud suvetuuride ning suurkontsertide meediatööd, olnud oluliseks lavataguseks jõuks massiüritustel, milledest kaalukaim 2008. aastal Lauluväljakul toimunud “Märkamisaeg” jne jne. Tehtud töödega saab tutvuda SIIN.

LAG Muusikaagentuur, olles ka muusikafestivali Augustibluus korraldaja, suudab iga projekti puhul koondada sobivatest spetsialistidest koosneva meeskonna, kellega püstitatud ülesanne parimal võimalikul viisil ellu viia. Meie tugevuseks on pikaajaline kogemus, tugev meeskond ning head partnersuhted. See kõik loob head eeldused ja võimalused pakkumaks kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga.

Vali oma partneriks LAG Muusikaagentuur – VÕTA MEIEGA ÜHENDUST ja sa ei pea pettuma!