Teenused

LAG Muusikaagentuuri kogemustepagasis on lisaks mitmesajale meil ja mujal korraldatud muusikaüritusele ka hulgaliselt ettevõtete ja eraisikute tellitud pidusid, vastuvõtte ja turundusüritusi. Omame 15-aastat kogemust üritusturunduse valdkonnas ning teeme koostööd oma ala parimate professionaalidega.

- Võta meiega ühendust, kui Teil on tarvis abi kliendivastuvõtu, avamisürituse, suvepäevade või näiteks firma jõuluürituse korraldamisel!

- Pakume oma klientidele ka täislahendust, alates ürituse idee väljatöötamisest, sobiva peopaiga ja esinejate leidmisest kuni pisidetailide rendi, paigalduse ja transpordini. Oleme kohal ja jälgime, et kõik sujuks ning vastutame tehnilise korralduse ja programmi toimimise eest.

- Omame pikaajalisi kogemusi ja oleme abiks ka näiteks messiväljapanekute atraktiivseks muutmisel ja tehniliste lahenduste leidmised ning esitlusürituste korraldamisel.

- Teeme kindlaks ürituseks sobiva heli-, valgus- ja videotehnika vajadused ning leiame sobiva ning soodsaima lahenduse koos transpordi ja paigaldusega.

- Meie kaudu leiad kõik ürituse jaoks vajaliku inventari – olgu selleks siis esinemislava või peotelk, mööbel või punane vaip.

- Oleme abiks avalike ürituste korraldamisel, pakkudes muuhulgas professionaalse lavamänedžeri teenuseid.

- Omame pikaajalist kogemust töös meediaga. Pakume oma klientidele abi ka näiteks pressiteadete koostamisel ja meediatöö planeerimisel.

- Koostöös oma heade partneritega oleme tootnud aastate jooksul üle saja video- ja audioklipi. Teeme seda hea meelega ka tulevikus.