Esinejad

LAG Muusikaagentuur teeb koostööd suurema osa Eesti artistide ning agentuuridega. Enam kui kümne aasta jooksul on LAG Muusikaagentuur olnud mänedžmendiks või kontsertide korraldajaks / agendiks artistidele ja ansamblitele nagu Blacky, BrainStorm ja The Hobos (LAT), Claire's Birthday, Ruffus, Tanel Padar & The Sun, Justament, The Cookies, Sequence, Tuberkuloited, Billy's Band (RUS), Memoriaalansambel ja Blind. Kontsertide korralduse osas on koostööd tehtud ka ansamblitega Slobodan River ja Vanilla Ninja.

Olles korraldanud Eesti ansamblite kontserte enam kui kahekümnes riigis, on meil palju väärtuslikke kontakte ka väljaspool Eestit. Agentuuri vahendusel ja korraldusel on siinamail esinenud artiste üle kogu Euroopa, teiste seas näiteks legendaarne Soome rockgrupp Dingo.

Hetkel omab LAG Muusikaagentuur eksklusiivset esindusõigust ansamblitele A-Rühm, Compromise Blue, Prata Vetra (LAT) ning  HU?. Andke oma soovidest teada, kontakteerume soovitud esinejaga või vastava mänedžmendiga, selgitame tehnilised vajadused ja muud olulised detailid ning saadame Teile pakkumise.